2005-07-31 00:21:57• hírek • Szatmár.ro

Nem sikerült a címvédés

20050730g1_1.jpgSzerbia-Montenegró csapata ezúttal jobb volt a mieinknél a medencében.

Sajnos nem sikerült a címvédés a magyar férfi vizilabda válogatottnak. Szakértők szerint a világ legjobb két vizilabda csapata mérkőzött ma este Montrealban, a 11. FINA Világbajnokságon. Kemény Déne fiainak azonban ma nem jött össze minden.

Hatalmas csata dúlt a medencében, minden egyes negyed döntetlenre végződött. Hiába voltak a jól begyakorolt figurák, hiba voltak a "megszokott" magyar gólok, a Szécsi-féle kapusbravúrok, a szerbek ezúttal jobbak voltak nálunk.

Végeredmény: Szerbia-Montenegró - Magyarország 8-7 (1-1, 2-2, 2-2, 3-2). Góldobóink:  Madaras 2, Biros 2, dr. Molnár T. 2, Kiss G 1.

A bronzmeccsen: Görögország - Horvátország 11-10 (hosszabbítás után.)